Ministro II

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 553 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma BogDan Vatra
Ministro II mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Ministro, sistem çapında bir Qt paylaşımlı kütüphane kurucu sağlayıcı hizmetidir. Diğer uygulamalar ve kütüphaneleri arasında bir köprü görevi görür. Makaleleriniz ve özel işlerinizde kendinize güçlü bir kaynak arıyorsanız Ministro II mobil uygulamasına göz atabilirsiniz. Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirin ve bir çok kaynak ile destekleyebilirsiniz. 

Hizmetlerin bağlanması ve sorgulanması için kullanılan uygulamalar tarafından kullanılan bağlantı API protokolü, BSD lisansı altında yayınlanır, yani herhangi bir uygulamanın hizmetlerini bağlayıp sorgulayabileceği anlamına gelir. İçeriklere tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca, bu servisin, LGPL v2.1, LGPL v3, GPL v3 lisansı altında lisanslanan Qt kitaplıklarının ücretsiz sürümlerini yükleyeceği sağlayacağı bilinmelidir. Bu ücretsiz bir uygulama, herhangi bir ekleme eklemek için uygulama geliştiricileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ministro II mobil uygulamasında aradığınız içeriklere kolaylıkla ulaşabilir ve araştırmalarınıza farklı kaynaklar bulabilirsiniz. Uygulama sizlere her an bilgi akışı sağlayacak kaliteli bir mobil uygulamadır. 

Ministro II indir